خرید لایسنس نرم افزارهای Autodesk اتودسک | اتودسک ایران مرجع Autodesk

تنها ارائه دهنده خدمات شرکت اتودسک در ایران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرسش های متداول
  4. chevron_right
  5. تنها ارائه دهنده خدمات شرکت اتودسک در ایران
1389

تولد ما

ما در یک روز بهاری فعالیت خود را در زمینه تامین ، ارائه آموزش ها و همچنین نرم افزار های اورجینال و نسخه اصلی کمپانی های بزرگ و مشهور دنیای مهندسی آغاز کردیم .

امکاناتی که اتودسک ایران دارد

اتودسک ایران شبکه پیچیده ای از کارشناسان و مهندسان ایرانی را در خارج از کشور داراست و در این سالها توانسته هزاران کاربر و مهندس را یاری نماید . ما در ایران قوی ترین تیم و شبکه شکستن تحریم های ایالات متحده آمریکا را داریم . از این رو اتودسک ایران می تواند مشاوری کار کشته در این راستا برای شما باشد.

1392

3 سال بعد

به سرعت و تنها در طی 3 سال توانستیم مرجعی تمام عیار برای مهندسان ایرانی باشیم . خدارا شاکریم که حمایت و پشتیبانی مهندسان عزیزمان در این سالها دلگرمی برای رشد خدمات و امکانات اتوسک ایران بود.

1395

سه سال بعد

درست در سال 1395 بود که لایسنس های رسمی شرکت اتودسک را در ایرن رو نمایی کردیم . و در فاز نخست 713 لایسنس را به 393 شخص و سازمان ارائه کردیم. اکنون چند سال از پشتیبانی مهندسانی که مارا انتخاب کردند می گذرد …

1397

سال 1397

دقیقا در سال 1397 اتودسک ایران توانست اولین کواهی نامه های بین المللی را برای ایرانیان فراهم آورد … بسیار جالب و دوست داشتنی است که توانستیم این نیاز مهم را با هر مشکلی که سر راهمان قرار داشت فائق آییم .

مزیت گواهی نامه ها

به عنوان یک دانشجو ، یک مهندس خبره و حرفه ای به خوبی میدانید که در بخش رزومه های شغلی برای اپلای کردن ، مهاجرت کردن و … نیاز به حضور و وجود سرتیفیکت های رسمی و اصلی از کمپانی های مشهور می باشد. لیکن از این رو اتودسک ایران تمامی ملزومات این مهم را در ایران فراهم آورده است…

با ما همراه باشید

1398

9 سال همراهی

اکنون که کنار شما هستیم ، در آستانه 10 سالگی فعالیت های مهندسی خود در ایران هستیم . اتوسک ایران قریب به 1 دهه در کنار مهندسان ایرانی خوب درخشیده و به فضل خداوند نوید خدماتی تازه تر را به شما خواهیم داد … ممنونیم از اعتماد و همراهی ما مهندسان عزیزی که 10 سالگی را با ما جشن خواهید گرفت.

آشنایی با تیم ما

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم و ما با اشتیاق آن را در این 10 سال انجام داده ایم!

مهدی توکلی

مدیر پروژهه

زهرا جهانی

مهندس مشاور در هیوستون تگزاس

داور ترکاشوند

کارشناس مالی و پشتیبانی

سارا پترویج

رابط خدمات اتودسک ایران در روسیه
0%
فیدبک مثبت
0
پروژه های انجام شده
$0
میانگین درآمد کاربران در روز
0
تقاضا های ثبت شده

با اتودسک ایران بیشتر آشنا شویم …

phonelink

تنها سایت ایرانی اتودسک

ما تمام همت خود را به مار بسته ایم تا تمام خدمات شرکت اتوسک را به راحتی در هر گوشه ایران فراهم سازیم .

 

cloud_upload

ابر میزبانی

اتودسک ایران از سرور ها ابری برای ارائه خدمات خود بهره گرفته و میزبان بیش از 150 گیگابایت نرم افزار مهندسی می باشد .

people

مخاطبان

اتودسک ایران پر مخاطب ترین وبسایت به لحاظ ارائه خدمات مهندسی در ایران می باشد.

 

cake

رابط کاربری سایت

اتوسک ایران رابط کاربری اختصاصی خود را برنامه نویسی و پایه ریزی کرده است . کار با اتودسک ایران بسیار ساده و روان و ایمن می باشد.

color_lens

طراحان

اتودسک ایران همواره مرجع کلیه طراحان در تمام جنبه های مهندسی در ایران بوده که توانسته خدمات مهندسی را در هر لحظه به آنان ارائه نماید.

timer

پشتیبانی 24 ساعته

اتودسک ایران در طی 10 سال گذشته نه تنها در کمیت ، بلکه در کیفیت خدمات تنها ، یکه و پیشتاز بوده و کارشناسان بسیاری در اقصا نقاط ایران به عنوان تیم پشتیبانی را تربیت و جذب نموده .

برخی از مشتریان اتودسک ایران

نظر خود را در خصوص خدمات و امکانات اتودسک ایران با ما به اشتراک بگذارید

فهرست